Banner Over B Engineering

Wij zijn een full service ingenieursbureau met het onderscheidend vermogen integraal diverse disciplines zoals product design, mechanical engineering en prototypebouw te verwerken in één eindoplossing.

B.engineering werkt vanuit een duidelijk structuur en brede deskundigheid aan het totale productontwikkelingsproces, van initiatief naar ontwerp tot uitvoering en exploitatie, om samen met u te komen tot grensverleggende eindoplossing.

Het in synergie met de klant creëren van innovatieve producten van de toekomst is wat ons inspireert. Waarbij wij worden gedreven door onze deskundigheid en vakmanschap die ons instaat stelt grensverleggend te zijn.

Wij zijn sinds 2018 actief en gevestigd in Bergeijk. Het creatieve hart van de Kempen waar namen als Gerrit Rietveld, Mien Ruys en Martin Visser hun creatieve sporen hebben achtergelaten. Vanuit deze locatie bedienen wij de Brainport regio en ver daarbuiten.

Wilt u meer weten over wat wij voor u kunnen betekenen? Neem dan contact met ons op en we bespreken graag alle mogelijkheden.

 

B.engineering beschikt over een divers en multidisciplinair team van professionals met een technische of design achtergrond en is een gedegen partner voor het oplossen van uw ontwerpvraag.

Maak kennis met ons team!

Erik
Erik Groot
Business Unit Director
E Erik.Groot@B.engineering
Skip
Skip Verheijden
Industrial Design Engineer
E Skip.Verheijden@B.engineering
Joseba
Joseba Abasolo
Mechanical Design Engineer
E Joseba.Abasolo@B.engineering
Frank
Frank van Oudenaarde
Project Lead
E Frank.vanOudenaarde@B.engineering
Sander
Sander Schutjes
Industrial Design Engineer
E Sander.Schutjes@B.engineering
Manon
Manon van Laarhoven
Intern
E Manon.vanLaarhoven@B.engineering
Pepijn
Pepijn Cremers
Industrial Designer
E Pepijn.Cremers@B.engineering
Rik
Rik Frederix
Industrial Design Engineer
E Rik.Frederix@B.engineering
Martinn
Martin Kraai
New Business
E martin.kraai@b.engineering

Referenties

  • Logo Bruns

  • Logo Spinn

  • Logo Dhatec

  • Logo Kg

  • Logo Lightyear

  • Logo Multitool

  • Logo Ossatec

  • Logo Portablend

  • Logo Qfin

  • Logo Setsink

  • Logo Blk

  • Logo Saris

Meer informatie?
Voor meer informatie over B.engineering en onze mogelijkheden nodigen wij u graag uit voor een kennismaking bij ons op locatie. Laat uw gegevens achter en wij nemen contact met u op.
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
Ongeldige invoer
/component/rsform/?task=captcha&componentId=52&format=image&sid=1827893572
Ongeldige invoer

B.engineering | Stokskesweg 11, 5571 TJ Bergeijk (NL) | T +31 (0) 497 21 00 11 | E info@b.engineering Beng Linkedin Beng Twitter